Razítka

Jsme autorizovanými výrobci razítek TRODAT. Můžeme Vám nabídnou celý sortiment razítek (samonamáčecí, datumová a sestavovací), ale i náhradní podušky a razítkové barvy.

K výrobě štočků používáme pouze originální pryž Trodat ECO, která je vyrobena z přírodního kaučuku - obnovitelné suroviny.

Výroba razítka probíhá za použití nejmodernějších technologií ve vlastním DTP studiu (sazba a grafické návrhy) a výrobně razítek (výroba štočků a kompletace razítek) na moderních laserech.

Díky tomu jsme schopni dodržet vysokou kvalitu razítek a krátké dodací lhůty. Objednat můžete i online níže.

Pokud vám již staré razítko dosloužilo, máte možnost u nás objednat kompletně razítko nové, případně si u nás nechat vyrobit pouze nový štoček.

Dobré je i společně s novým štočkem vyměnit podušku s barvou, aby otisk razítka byl perfektní.

Textová razítka Trodat se nejčasteji využívají pro firemní razítka. Potřebujete-li firemní razítko, tak vám doporučujeme razítko Trodat 4912 nebo razítko Trodat 4913. Tyto dva typy razítek patří mezi nejpoužívanější razítka na trhu.

Firemní razítko by mělo obsahovat název společnosti a druh činnosti, adresu, telefonní kontakt, webovou adresu, e-mail a DIČ.

Trodat 4911

Razítko Trodat 4911 je vhodné pro tisk základních firemních údajů, např. firma, sídlo firmy, telefon a IČ, ale také jako jmenovky, např. pro lékaře, skladníky atd. 

Tisková plocha 38x14 mm

Trodat 4912

Nejprodávanější je razítko Trodat 4912. Je to optimální razítko pro umístění všech potřebných informací o firmě: název, sídlo, IČ, DIČ, telefon, popř. mail nebo www stránky.

Tisková plocha 47 x 18 mm 

Trodat 4913

Razítko Trodat 4913 je vhodné pro umístění všech firemních údajů včetně firemního loga. Razítko je možno použít pro víceřádkové delší texty, např. popisky a instrukce. 

Tisková plocha 58 x 22 mm 

Vytvořte si webové stránky zdarma!